ENG | УКР |

Білоцерківський НАУ став членом Вишеградської асоціації університетів

Напередодні, 3 вересня, відбулися загальні збори Вишеградської асоціації університетів.

Захід проходив  в університеті м. Дебрецен, що на Угорщині за участі ректора, професора Даниленка А.С. та начальника міжнародного відділу Боньковського О.А. 

Першочергово було розглянуто звіт за попередній період та затверджено план співпраці на 2019 рік. Важливо, що  основними напрямами співробітництва в рамках Асоціації є освітні та наукові проекти, спільна публікаційна діяльність, академічна мобільність. І варто зазначити, що Асоціація має свій науковий журнал Visegrad Journal on Bioeconomy and Sustainable Development. 

Під час свого візиту ректор БНАУ провів ряд зустрічей та переговорів щодо співпраці з колегами по Асоціації: Головою Асоціації професором Петером Бєліком, ректором Краківського сільськогосподарського університету Влодзімєжем Сади, ректором університету ветмедицини і фармацевтики м. Кошице профпрофесоркою Яною Мойжішевою  та іншими. Вагомим результатом стало затвердження Білоцерківського національного аграрного університету, як члена Асоціації, після його презентації  та загального голосування. 

Новина викликала гордість, шквал емоцій  та захоплення у студентів та колективу.

Щирі вітання!