-
17.11.2021 – присвячений питанням побудови бізнес-інкубаторів в університетах, спікер - Петр Копечек, директор інкубатора Point One, Чеський університет природничих наук м. Прага.
-
18.11.2021 – Вступ до концепції «Зелений офіс», лектор - Яна Пулпанова, Агенція Енвіростиль, Чеський університет природничих наук м. Прага.
-
19.11.2021 – Роль університетів у екологічній кризі, лектор - Яна Пулпанова, Агенція Енвіростиль, Чеський університет природничих наук м. Прага.
-
13-14.12.2021 – Удосконалення використання наукових баз даних та ознайомлення з принципами наукометрії, спікер - професор Давід Херак, Чеський університет природничих наук м. Прага.
Увага!
Online seminars by CZU experts in 2021!

З 15 жовтня по 6 листопада 2020 року в рамках українсько-чеського проєкту «AgriSciences – Розширення наукового потенціалу та співпраці українських університетів у сфері аграрних наук» у дистанційному форматі відбудеться сертифікатний англомовний міждисциплінарний курс лекцій. Для реєстрації на лекційний курс необхідно зв’язатися з адміністратором курсу доц. Грабовською Т. О. (тел.: 0963690635).
УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ ПРОЕКТ
«Розширення наукового потенціалу та співпраці українських університетів у сфері аграрних наук»
«Enhancing scientific capacities and cooperation of Ukrainian universities in AgriSciences fields» (2020-2021)
Мета проекту – підвищення потенціалу і розвиток співпраці молодих викладачів, дослідників, аспірантів та студентів в українських університетах, обмін інформацією в галузі аграрних наук, створення міждисциплінарних наукових колективів, розвиток академічної мобільності.
Грантодавець: Чеська Асоціація Розвитку Співробітництва (Czech Republic Development Cooperation)
Цільова група: аспіранти, студенти, молоді викладачі і науковці
Учасники проекту:
Чеський університет природничих наук (CULS – Czech University of life science)
Білоцерківський національний аграрний університет
Сумський державний університет
Сумський національний аграрний університет.
Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва
Заявка на отримання грантів мобільності для молодих вчених
Заявка на отримання грантів для міждисциплінарних груп
Подача заяв до 15 вересня 2020 року.
З жовтня 2020 р. у Білоцерківському національному аграрному університеті продовжено роботу Міжнародного проєкту «Міжуніверситетська співпраця, як інструмент підвищення якості обраних університетів України» між Чеським університетом природничих наук м. Прага та українськими університетами: Білоцерківським НАУ, Сумським ДУ, Сумським НАУ, Харківським НАУ та Дніпровським ДАЕУ, розрахованого на три роки (2019-2021 рр.).
Координатор проекту від чеської сторони – Яна Лойкова.
Координатор проекту від БНАУ – Сокольська Т.В.
Чеський партнер – Центр вищої освіти. Донор – Чеське агентство розвитку (http://www.czechaid.cz/en/about-us).
Основною метою проєкту є посилення розбудови спроможності менеджменту, молодих науковців, дослідників та студентів магістерських освітніх програм в окремих українських університетах у галузі забезпечення якості наукових досліджень, співпраці з практикою та залученням громад.
Проект включає професійні тематичні семінари з інструментів забезпечення якості на практиці, посилення наукової та дослідницької діяльності, пропозиції щодо запровадження Зеленого офісу та передачу ноу-хау бізнес-інкубаторів в університетах. Невід’ємною частиною проєкту є зміцнення партнерства з діловою спільнотою щодо стажування студентів та пілотна стратегія участі Білоцерківського національного аграрного університету в регіональному розвитку.
Онлайн мобільності в рамках міжнародної співпраці БНАУ та Чеського університету природничих наук, Прага
В рамках міжнародного україно-чеського проєкту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» упродовж листопада-грудня 2020 року в Білоцерківському НАУ відбудеться серія навчальних та науково-методичних онлайн вебінарів, котрі будуть проведені науковцями Чеського університету природничих наук м. Прага.
По закінченню онлайн вебінарів учасники матимуть змогу отримати сертифікат.
За детальнішою інформацію звертатись на кафедру публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки.
УВАГА!
- Титульний аркуш у встановленій формі
- Концепція (загальна коротка інформація про проєкт, до 1500 символів, англійською та українською мовами)
- Детальний опис проєкту
- Бюджет: обґрунтовані витрати, необхідні для реалізації проєкту.
-
значення впливу проєкту
-
унікальність вирішеної проблеми та самої проєктної пропозиції
-
реалістичність цілей/запланованих результатів проєкту
-
підхід до вирішення проблеми
-
перспективи співпраці з Чеським університетом природничих наук в Празі
-
співпраця між університетами консорціуму (СумДУ, ДДАЕУ, БНАУ, СНАУ, ХНАУ)
-
Адекватність запитуваних фінансових витрат
-
Заплановані результати проєкту
Міжнародний проект реалізується на основі Договору між Білоцерківським Національний Аграрним Університетом і Британською Радою в Україні від 14 березня 2016 p., реєстраційний номер договору UKR15PG/2-11/02.16 для здійснення ряду заходів з мобільності та партнерства між вищими навчальними закладами України та Великої Британії.
В 2016-2018 р. було виконано чотири поїздки: в червні 2016 р. і травні 2017 р. делегація БНАУ відвідала Writtle College, в березні 2017 р. і лютому 2018 р. відбувся зворотній візит викладачів Writtle College до БНАУ.
Під час візитів в Рітл коледж викладачі БНАУ ознайомились з структурою університету, навчальними планами дисциплін, науковими лабораторіями, модулями з впровадженням професійних навичок у навчальні програми. Ознайомилися з організацією практичної підготовки Writtle University College спеціальностей Agriculture, Garden Design, Horticulture, Landscape Architecture. В 2017 р. ознайомилися з діяльністю фермерського господарства PF Southgate (графство Норфолк) як базою для надання студентам первинного досвіду професійної діяльності. Під час перебування у Writtle College вивчався досвід підготовки спеціалістів в тісній співпраці з роботодавцями. Коваленко Роман провів лекційне заняття для студентів першого курсу на тему: «Сільське господарство в Україні».
Викладачі Writtle College під час своїх візитів провели зустрічі з ректором Білоцерківського НАУ Даниленком А.С.
Провели презентацію організації освітнього процесу у Великобританії та спеціальностей Writtle College. Взяли участь у круглому столі з викладачами та аспірантами БНАУ з питань розвитку вищої освіти в Україні та Великобританії. Провели лекції для студентів та викладачів. Відвідали навчально-дослідне господарство БНАУ та базу практичної підготовки студентів у ТОВ «Росава» Сквирського району Київської області. Взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Current problems of agriculture and training specialists for agriculture» 15 лютого 2018 р.
Ознайомилися з роботою відділу працевлаштування БНАУ та підходами до вирішення цього питання в БНАУ. Обмінялися досвідом з питань працевлаштування випускників БНАУ і Writtle College. За результатами двосторонньої співпраці розроблено проект веб сторінки на сайті БНАУ з питань працевлаштування (знаходиться на стадії розробки).