Брейн-ринг “Славетна історія України”

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього,
хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий
М.Т. Рильський

До Дня захисників та захисниць України Центром патріотичного та правового виховання молоді БНАУ було проведено інтелектуальну гру – брейн-ринг “Славетна історія України”.

Захід відбувся за сприяння ректора університету Олени Анатоліївни Шуст та за фінансування профспілкового комітету.

Організатори мали за мету привернути увагу здобувачів вищої освіти та академічної спільноти до важливої місії – збереження та популяризації історії та культури України.

В “інтелектуальній битві” взяли участь 9 збірних з усіх факультетів університету.

Оцінювало студентів компетентне журі у складі директора наукової бібліотеки Н.А. Бачинської, завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Л.М. Мельник, начальника редакційно-видавничого відділу О.Г. Олешко, спеціаліста відділу навчально-методичної та виховної роботи В.В. Сулими, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Л.Л. Ордіної.

На початку заходу команди презентували свої назви та гасла, а вже в першому раунді відповідали на запитання, поставлені англійською мовою на загальну історичну тематику.

Другий раунд охопив питання, пов’язані з історією козацтва та українського війська, а третій раунд – особливості української культури.

Члени журі також мали можливість задавати питання, зокрема Неля Анатоліївна відмітила гравця, який правильно відповів на одне з питань, заохочувальним призом від Інформаційного центру ЄС БНАУ.

Перше місце у цьому протистоянні отримали “Охоронці галактики” Ілля Безуглов, Дарина Богданевич, Софія Старікова (факультет права та лінгвістики).

Друге місце виборола команда біолого-технологічного факультету у складі  Анастасії Брижатої, Олега Шпаківського, Владислава Заболотнього.

Третє місце отримала збірна ФВМ – студенти Іван Шулаєв, Карина Ляхович, Наталія Підвисоцька.

Керівник Центру патріотичного та правового виховання молоді Людмила Миколаївна нагородила команди, які посіли призові місці, грошовими преміями: 1 місце – 1500 грн; 2 місце – 1000 грн; 3 місце – 700 грн.

Вдячність студентам за проявлені ерудованість та активність, ви обрали чудовий шлях саморозвитку та поповнення багажу знань!

Центр патріотичного та правового виховання молоді БНАУ