День відкритих дверей у Білоцерківському НАУ

Традиційна та довгоочікувана подія для університетської родини – День відкритих дверей! Абітурієнти з різних куточків області сьогодні завітали до Білоцерківського НАУ!

«Обираючи професію важливо зробити саме перший крок – знайти ту сферу, яка на всі 100% відображатиме ваші інтереси, прагнення та ідеї. А наша університетська родина завжди пліч-о-пліч допомагатиме студентам реалізовуватися на цьому шляху! ” – висловилася ректор О.А. Шуст.

З побажаннями успіхів у надважливому виборі звернулися Ж.Ж. Осипенко, заступник голови КОВА, та І.А. Старенька, начальник Білоцерківської РВА.

Майбутні студенти мали змогу познайомитися або й вже визначитися з професією: студентські декани продемонстрували потужності кожного факультету як для навчання, так і для саморозвитку! Також для присутніх були представлені умови цьогорічного вступу!