Команда "Український щит" виборола 3 місце у вирішенні кейсу від однієї з провідних українських компаній

Команда "Український щит" з 5 студентів агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ виборола третє місце у вирішенні кейсу від однієї з провідних українських компаній.

У складі команди студенти спеціальності:

«Геодезія та землеустрій»:
  • Бреус Ангеліна – капітан команди
  • Роюк Дмитро
  • Нетребко Андрій
  • Стишак Юрій
«Агрономія»:
  • Омельченко Олександр

До проєкту доєдналися 5 компаній (серед як яких: БТУ-ЦЕНТР, Хлібпром, ВАТ Україна, Imperial Tobacco Production Ukraine та KERNEL ), понад 300 учасників із 65 команд та понад 40 українських ЗВО.
Дуже цінно було взяти участь у вирішенні різноманітних задач, а ще до того несподівано приємно вибороти призове місце та отримати класні подаруночки від ПрАТ «Концерн Хлібпром»!
Команда виконала всі завдання та отримала нагоду презентувати своє рішення у фінальному пітчингу. Дякуємо UGEN за організацію та нашим військовим, які стоять на захисті нашого життя! Компаніям дякуємо за призи та небайдужість до першочергових викликів сьогодення!