На факультеті ветеринарної медицини розпочала роботу група експертів Європейської асоціації закладів ветеринарної освіти (EAEVE)

На факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ розпочала роботу група експертів Європейської асоціації закладів ветеринарної освіти (EAEVE).

Першочергово відбулася зустріч з ректором Оленою Анатоліївною Шуст задля знайомства та обговорення плану роботи на подальші дні!

Також були присутні голова Держпродспоживслужби України В.В. Магалецька, в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області В.М. Курилін, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Білоцерківському районі М.П. Довгаль, координатор FAO (продовольча та сільськогосподарська організація ООН) В.В. Башинський та співробітники факультету ветеринарної медицини!