На факультеті ветеринарної медицини відкрито студентський хаб за підтримки міжнародної компанії Royal Canin

Простір для розвитку та обміну думками: сьогодні на факультеті ветеринарної медицини було відкрито студентський хаб! Сучасну та інноваційну платформу створено за підтримки міжнародної компанії Royal Canin.

Ректор О.А. Шуст подякувала за надважливу підтримку, яка є вагомою у напрямку європейських орієнтирів вищої освіти.

Пані Вікторія та Юлія Романішина, представники Royal Canin, також звернулися до колективу, зауваживши, що реалізація даного проєкту – лише початок плідної співпраці компанії та Білоцерківського НАУ!

Ще одна локація в університеті для комунікацій, розвитку та зародження цікавих проєктів студентства! Успіхів!