ENG | УКР |

Першість БНАУ з баскетболу

15.03.2016 р. відбулося відкриття змагань Першості БНАУ з баскетболу. Спортивну боротьбу розпочали команди агробіотехнологічного та економічного факультетів. Гра закінчилась з результатом 51:40 на користь агробіотехнологічного факультету. Найбільшу кількість очок в першій грі забив Кузьменко Ярослав – 28 (агробіотехнологічний факультет), Базилевський Сергій – 33 очки (екологічний факультет). Другими виступили команди факультету права та лінгвістики та БТФ. Перемогла команда БТФ з рахунком 57:33. Остання гра була між ФВМ та економічним факультетом з перемогою економічного факультету (58:26).

В другий день змагань 16.03.16 р. боротьба продовжилась з таким рахунком: БТФ-ФВМ – 47:36, економічний факультет – екологічний факультет – 66:49.

У третій день змагань 17.03.16 р. відбулося дві зустрічі команд: агробіотехнологічний факультет – ФВМ – 70:46, БТФ – економічний факультет – 52-67. Найбільшу кількість, 29 очок, в останній грі забив Ткач Степан (економічний факультет). По підсумкам трьох днів лідирують агробіотехнологічний факультет – 6 очок, економічний факультет – 6 очок, БТФ – 5 очок, за ними екологічний факультет – 4 очки, та ФВМ – 3 очки, факультет права та лінгвістики – 2 очки.

22.03.16 р. змагання розпочинаються грою між БТФ та екологічним факультетом. Боротьба тривала нелегка. Розрив по очках мінімальний. На початку четвертого тайму екологи почали вириватися вперед. І ось рахунок вже 46:37 на 35хв гри. Боротьба запекла та важка. На останніх хвилинах перемагає команда екологічного факультету з рахунком 55:47. Наступними грають команди агробіотехнологічного та економічного факультетів – сильніші команди, які мають однакову кількість очок. Гра була цікава та емоційна, кожна команда вела боротьбу на повну силу. Закінчилась гра з рахунком 103:96 на користь агробіотехнологічного факультету.

24.03.16 р. – останній день змагань – вирішальний. Хто ж стане переможцем? Починають змагання команди ФВМ та екологічного факультету. Екологи відразу вириваються вперед та одержують лідерство впродовж всієї гри, на 26хв рахунок – 45:11. Команда ФВМ гідно грала, але більш професійна команда екологічного факультету отримала перемогу з рахунком 26:80. І нарешті остання гра агробіотехнологічного факультету та БТФ. На першій хвилині гри рахунок відкриває команда агробіотехнологічного факультету – 4:0. Але вже на 8хв рахунок змінюється на користь БТФ – 8:6. Тайм закінчився з перевагою БТФ – 7:8. На 11хв гри команда агробіотехнологічного факультету знов виривається вперед – 10:8. З кожною хвилиною розрив між командами збільшується. На початку четвертого тайму рахунок 42:28, на користь агробіотехнологічного факультету. І ось завершення гри та змагань. Агробіотехнологічний факультет виграє з рахунком 50:43 і стає переможцем Першості БНАУ з баскетболу! Гравці, вболівальники та гості отримали велике задоволення від змагань. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Команда агробіотехнологічного факультету за 1 місце отримала Перехідний кубок, який буде знаходитись у них до наступних змагань.

Відповідальна за спортивно-масову роботу Бобко В.В.