Першість БНАУ з настільного тенісу серед студентської молоді

На спортивній базі БНАУ 29.03.2016 р. відбулися змагання Першості БНАУ з настільного тенісу серед студентів. Кожен результат виставив команду з двох юнаків і однієї дівчини. Змагання проводились по коловій системі.

Протягом змагань лідирувала команда ФВМ, а за 2-4 місце велась жорстока боротьба між агробіотехнологічним, економічним та біолого-технологічним факультетами. Спірне питання вирішилось тільки на останньому матчі.

Підводячи підсумки змагань найсильнішою ракеткою серед дівчат була студентка БТФ – Богдана Марковська, яка перемогла в усіх партіях, та студенти – Козійчук Віталій (ФВМ), Вовк Ярослав (агробіотехнологічний факультет).

І нарешті, місця розподілились таким чином:

VI місце – Екологічний факультет

V місце – Факультет права та лінгвістики

ІV місце – БТФ

Призери та переможці

2 місце

1 місце

3 місце

Економічний факультет

Факультет ветеринарної медицини

Агробіотехнологічний
факультет

Крикливий Мирослав

Циба Петро

Злочевська Лілія

Козійчук Віталій

Григорець Владислав

Будлянська Віта

Чорнобай Євген

Вовк Ярослав

Волинець Марія

Всі учасники були задоволені проведенням змагань. Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами. Бажаємо всім на наступний рік перевершити свої досягнення!