ENG | УКР |

Робочий візит у Францію

 

24 листопада делегація університету у складі ректора, академіка А.С. Даниленка, завідувача кафедри хірургії, академіка М.В. Рубленка, начальника відділу зовнішньоекономічної, інвестиційної діяльності та роботи з іноземними студентами О.А. Боньковського взяла участь у нараді з питань роботи міжнародного проекту партнерства БНАУ та ВетАгро Сюп Ліон, яка відбулася у штаб-квартирі Міжнародного Епізоотичного Бюро м. Париж, Франція. ВетАгро Сюп Ліон на переговорах представляли директор,професор Е. Суберан, координатор проекту, професор А. Леблон, відповідальний за зв’язки ВетАгро Сюп з МЕБ, професор М. Артуа. Нарада проходила під керівництвом фінансового директора МЕБ, доктора А. Деова. У нараді взяли також участь керівник відділу проектів МЕБ В. Вонг та представник французької делегації МЕБ С. Паліне.

  

Ректор А.С. Даниленко проінформував фінансового директора МЕБ доктора А. Деова про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні та висловив ініціативу щодо спільних дій для термінового розгляду цієї проблеми на міжнародному рівні. Ініціатива була підтримана та висловлена готовність до спільних зусиль для подолання зазначеної проблеми. З цією метою в березні 2017 року планується провести міжнародний семінар за підтримки МЕБ з проблеми африканської чуми свиней в Україні.

Координатор проекту від БНАУ, академік М.В. Рубленко прозвітував про проведену роботу та представив план роботи наступного проекту. Було підведено підсумки роботи передпроекту та обговорено завдання для наступного проекту. Доктор А. Деов схвально відгукнувся про результати передпроекту та відзначив, що МЕБ не має зауважень до звіту і підтримує план дій на подальший період. Було обговорено технічні деталі, пов’язані з підготовкою заявки на наступний проект.

Ректор А.С. Даниленко провів переговори з директором ВетАгро Сюп Ліон професором Е. Суберан про подальшу співпрацю, була досягнута домовленість про візит проф. Е. Суберан до БНАУ у наступному році.