Робота з обдарованою шкільною молоддю. Всеукраїнський конкурс «Юний дослідник», міський етап

15 березня 2016 року на екологічному факультеті університету на базі кафедр екотрофології та іхтіології і зоології проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник». Захід організовано спільно зі Станцією юних натуралістів м. Біла Церква.

У конкурсі взяли участь 13 учнів із 9 навчальних закладів міста, були присутні представники управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, вчителі міських шкіл, НПП та студенти 1 курсу екологічного факультету. Науковці університету провели заочне та очне оцінювання дослідницьких робіт школярів, дали корисні поради щодо удосконалення їх подальших досліджень. Представники навчальних закладів міста отримали буклети та інші інформаційні матеріали про БНАУ, ознайомились з зоологічною колекцією кафедри іхтіології і зоології.