Урочисте відкриття навчально-наукової лабораторії технології культивування та дослідження якості продукції гідробіонтів

На біолого-технологічному факультеті відбулося урочисте відкриття навчально-наукової лабораторії технології культивування та дослідження якості продукції гідробіонтів у складі кафедри гігієни тварин та основ санітарії.

До присутніх звернулася ректор Білоцерківського НАУ О.А. Шуст, підкресливши вагомість зміцнення навчальної та наукової бази кафедри. Також побажала співробітникам успіхів у впровадженні науково-технічних розробок у виробництво!

Завідувач кафедри гігієни тварин та основ санітарії Ю.О. Балацький ознайомив присутніх з науковими напрацюваннями кафедри, презентував обладнання лабараторії та напрями її роботи.