ENG | УКР |

Вітаємо наших любих жінок зі святом весни!

 

 

Початок весни – пора пробудження і оновлення. Після зимового умиротвореного сну прокидається природа, оновлюються наші думки, мрії й сподівання. З новими силами  й великим ентузіазмом ми зустрічаємо кожен новий день!

На цю пору припадає свято гармонії, весни і краси –  Міжнародний день 8 Березня.

Сьогодні і щодня ми вклоняємося Вам, дорогі Жінки! Споконвіку жінка була берегинею роду, хранителькою істин, традицій і духовних святинь народу. Жінка-мати, жінка-дружина, жінка-господиня, жінка-професіонал – такими багатогранними є Ваші щоденні ролі. Найцінніші якості, які є у Бога, Він втілив у жіночому образі. Ми, чоловіки,  щасливі бути свідками того, як Ваша мудрість сплітається з ніжністю, відданість – із турботою, тендітність – із неабиякою рішучістю й сміливістю.  Ви озброєні незламною силою, інтуїцією й кмітливістю, тому завжди стоїте в авангарді подій.

Від усього колективу ми вітаємо вас, дорогі Жінки, за блискучий розум і мудрість рішень, красу і натхнення, за добро й милосердя, вірність і любов. Вашими устами Світ шепоче вічні істини, у глибині ваших очей відбиває красу, вашими долонями плекає святе милосердя.

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і погідним, довкола панує радість і гармонія, а на Вашу честь розквітають найкращі квіти світу й лунають найтепліші слова!

Прийміть слова вдячності за Вашу невтомну працю, за щиросердечну чуйність, за продуктивні дні в оточенні колег і затишні родинні вечори. Незважаючи на численні турботи, ви оточуєте близьких людей увагою, даруєте їм щастя і спокій. Ви підтримуєте добрим словом, надихаючи на творчість, подвиги, працю. Заради Вас відбуваються і повсякденні справи, і великі діяння.

 

Низький уклін Вам!
Ви – наша опора, гордість, тиха затишна гавань
і прихисток душі!

 

Ректор, академік НААН А.С. Даниленко