Вітаємо талановиту молодь університету з перемогами у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Нещодавно у базових навчальних закладах відбулися підсумкові науково-практичні конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей 2020–2021 н.р.

Цьогоріч у базові навчальні заклади на ІІ тур Конкурсу було відправлено 18 робіт від Білоцерківського НАУ!

Наші студенти разом з науковими керівниками доклали максимум зусиль задля кращого результату!

За результатами Конкурсу переможцями стали:

Наталія Кривенко – студентка 4(М) курсу факультету ветеринарної медицини, яка виборола диплом І ступеня зі спеціальності "Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза" з науковою роботою  "Оцінка показників якості та безпечності продуктів забою свиней за ехінококозу" (науковий керівник – Н.В.Тишківська, канд. вет. наук, доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського).

Яна Майстрова – студентка 4 (М) факультету ветеринарної медицини, яка виборола диплом ІІ ступеня зі спеціальності "Ветеринарна медицина" з науковою роботою  "Моніторинг інформативності ензимодіагностики за внутрішніх хвороб дрібних домашніх тварин” (науковий керівник – Н.В. Вовкотруб, канд. вет. наук, доцент кафедри кафедри терапії та клінічної діагностики ім. Левченка В.І.).

Вікторія Скрипак – студентка 4 курсу агробіотехнологічного факультету, яка виборола диплом ІІ ступеня зі спеціальності "Садово-паркове господарство" з науковою роботою

"Аналіз таксономічного складу і просторової структури сирінгарію державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України та шляхи його оптимізації" (науковий керівник – Л.П. Іщук, д-р біол. наук, доцент кафедри садово-паркового господарства).

Олена Петриченко – магістрантка агробіотехнологічного факультету, яка виборола диплом ІІІ ступеня зі спеціальності "Геодезія та землеустрій" диплом ІІІ ступеня з науковою роботою "Удосконалення методичних підходів управління міським землекористуванням" (науковий керівник – Т.М.Прядка, канд. екон. наук, доцент кафедри управління земельними ресурсами та земельного кадастру).

Альона Денисенко – студентка 3 курсу екологічного факультету, яка виборола диплом ІІІ ступеня зі спеціальності "Водні біоресурси та аквакультура" з науковою роботою "Моніторинг чинників, що формують оптимальні умови утримання Cherax quadricarinatus в експериментальних умовах” (науковий керівник – Н.Є. Гриневич , д-р. вет. наук, професор кафедри іхтіології та зоології).

Вітаємо наших переможців та зичимо не втрачати внутрішньої мотивації та рухатися лише вперед!