Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановна університетська громадо!

Проходять останні дні старого року. На порозі – світлі новорічні та різдвяні свята, які були і залишаються надзвичайно радісними і хвилюючими в житті кожного з нас.

Збагачені новими знаннями і досвідом ми глибоко переосмислюємо минуле і покладаємо надії на добрі зміни в житті.

Рік, що минає, був непростим і одночасно цікавим. Він став роком прогресивних змін у діяльності університету. Озираючись на пройдений шлях, ми підсумовуємо, що зроблено за цей період, чого ми всі разом досягли, а також аналізуємо, що в нашому університетському житті залишилося невирішеним, проблемним, та які нагальні завдання постають на перспективу.

Звичайно, що задумані грандіозні плани в умовах війни й економічного піке потребували коригування. Вони стали реалістичними, оскільки були розраховані виключно на власні сили, і практично виконані. У році, що минає, були здійснені медійні проекти: переформатований і оновлений сайт університету, створені змістовні презентаційні ролики, збільшилася кількість публікації у виданнях, що входять до наукометричних баз.

У 2016 році були оптимізовані навчальні лабораторії, реконструювані виробничі площі навчально-виробничого центру, введено в експлуатацію забійний цех для птиці, що відповідає всім нормативним вимогам . Здійснювалася акредитаційна експертиза ряду освітніх програм, перевірка структурних підрозділів університетського центру в частині дотримання ліцензійних вимог, а також змісту і якості освітніх програм.

Трансформувалися структура і система управління, зміцнювалася матеріальна база, удосконалювався навчальний процес, підвищувався відсоток «оступінення» професорсько-викладацького складу, велася науково-дослідницька діяльність. Наукові пошуки вчених були орієнтовані на підвищення ефективності аграрного виробництва, його технічну і технологічну модернізацію, підвищення ефективності виробництва, вирішення соціальних проблем сільських територій.

Університет активно співпрацював з підприємствами та організаціями – стратегічними партнерами, на базах яких створені базові кафедри, що сприяє освоєнню професійних компетенцій.

За останні роки ми з вами багато змогли зробити для того, щоб наш університет посів гідне місце в системі вищої освіти України. Наші випускники сьогодні затребувані на ринку праці, і, що особливо приємно, ми отримуємо за їх підготовку листи вдячності від роботодавців. Отож в десятках мільйонів зерна, тваринницької продукції є і внесок наших вихованців, а отже і часточка нашої з вами праці.

Але щоб не втратити з такими труднощами зайняту нішу, ми маємо рухатися вперед – нести нову якість освіти, якість корпоративної культури, навчальної та виконавської дисципліни, нове позиціонування на ринку освітніх послуг.

Я щиро вдячний всьому нашому колективу за самовіддану працю і переконаний , що в новому році наша злагоджена команда працюватиме так само сумлінно.

Новорічні свята, Різдво Христове в народі здавна пов'язують з миром. Тож нехай рік 2017 принесе довгожданий мир нашій країні, спокій і злагоду людям.

Нехай Господь береже кожну родину, множить радість і добро, а прийдешні свята принесуть всім Божі і земні щедроти!

Здоров'я, вам, дружби, любові та поваги один до одного. Світла і радості!

Благодатного веселого Різдва і щасливого Нового року!

Нехай дорогу в майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Ректор, академік НААН А.С. Даниленко