Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги та студенти!

Щиро вітаю вас із прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом!

Ми разом робимо важливу справу: готуємо висококваліфікованих фахівців. Кожен із нас вкладає в цей процес частинку себе, і завдяки цьому 2019 рік був відзначений плідною роботою всього колективу нашого університету. Успіхи студентів і викладачів у освітній, дослідницькій та творчій діяльності – багаторазове тому підтвердження.

Аналізуючи рік що минув, з впевненістю можу констатувати,  що ми – потужний флагман, який з кожним днем набирає ще більше обертів та успішно просувається до вершини наукового олімпу.

В ці святкові дні прийміть найщиріші вітання  та  побажання міцного здоров’я, добробуту вам та вашим родинам, успішного завершення розпочатих справ і перспективних планів на майбутнє.

Нехай у пам’яті зберігаються тільки радісні моменти, які наповнять собою прийдешній рік,  додадуть сил та енергії для успішної роботи на благо нашого університету.

Я впевнений, що в новому році ми зможемо зробити ще більше для того, щоб наші здобутки лише примножувалися, а інновації стали невід’ємною частиною діяльності університету.

З повагою, ректор, академік НААН   А.С. Даниленко