ENG | УКР |

Випускники БТФ на підприємствах з виробництва та переробки продукції тваринництва

 

 

Останні 5 років випускники біолого-технологічного факультету отримують диплом із спеціальності «інженер-технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва». Усі вони мають спеціальні знання, які відповідають сучасним запитам тваринництва, і стали першокласними фахівцями аграрної галузі, які готові до активної та результативної роботи в непростих реаліях виробництва та переробки продукції тваринництва.

Сіряк Віталій закінчив магістратуру у 2012 році і зараз працює завідувачем грануляторного цеху комбікормового заводу ТДВ «Терезине». До його обов’язків входить приготування комбікормів для різних статево-вікових груп великої рогатої худоби і свиней, грануляція комбікорму, обслуговування обладнання комбікормового заводу, грануляторного цеху та ін.

Подхалюзін Микола працює зоотехніком в ТОВ «Еліта», який вирішує питання розведення, годівлі і утримання свиней.

Тарговська Олена та Андрійчук Андріана, випускники 2016 року, працюють на переробному підприємстві ТОВ ЛВК «Мілк», де перевіряють якість молока і виробляють сири.

Штань Віталія та Юрко Катерина працюють зоотехніками з біоконтролю компанії ТОВ «Комплекс Агромарс», що займається виробництвом високоякісного м’яса курчат-бройлерів від виробника «Гаврилівські курчата». Вони здійснюють систему заходів з оцінки якості інкубаційних яєць.

Мацюця Микола –провідний спеціаліст з тваринництва ПСП АФ «Світанок», в обов’язки якого входить контролювати режим і техніку годівлі тварин, виконувати заходи, передбачені планом селекційно-племінної роботи.

Отже, сьогодні інженер-технолог стає ключовою фігурою сучасного виробництва та переробки продукції тваринництва, може працювати спеціалістом підприємств, керівником та головним спеціалістом в галузі тваринництва.

Випускники нашого факультету також мають можливість навчатися в аспірантурі і проводити дослідження за напрямом «технологія з виробництва та переробки продукції тваринництва».  
На сьогодні завершили свої наукові дослідження і готуються до попереднього захисту Федорченко Максим (аспірант кафедри органічної та біологічної хімії, керівник проф. Цехмістренко С.І.) та Піотрович Наталія (аспірантка кафедра генетики, розведення та селекції тварин, керівник доц. Ставецька Р.В.).

Роль Наталія, аспірант кафедри органічної та біологічної хімії другого року навчання (керівник проф. Цехмістренко С.І.) вивчає динаміку окиснення ліпідів та окисної модифікації білків у органах кролів.

Баранюк Олена, аспірант першого року навчання кафедри технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин (керівник проф. Бомко В.С.) метою досліджень якої є наукове обґрунтування використання змішанолігандного комплексу Купруму у складі комбікормів на обмін речовин, продуктивність та якість продукції свиней на відгодівлі.

 Король-Безпала Леся, аспірант кафедри харчових технологій і технології переробки продукції тваринництва (керівник проф. Мерзлов С.В.) розробляє пропозиції, щодо удосконалення біотехнології вирощування личинки Chironomus і використання її у рибництві.

Доценти Ставецька Р.В., Буштрук М.В.