ENG | УКР |

Засідання вченої ради

 

25 січня відбулося перше в новому році розширене засідання вченої ради університету, на якому були підведені підсумки діяльності університету в 2016 році та розглянуті основні напрями роботи на 2017 рік.

Засідання розпочалося зворушливим театралізованим дійством. З новорічними щедрівками до нас завітали вихованці дитячого будинку «Материнка» разом зі своїми вихователями та завідуючою Марією Анатоліївною Шульгою. До речі, варто нагадати, що дитячий будинок за останні роки кілька разів піддавався з боку влади спробі закриття. Але завдяки ректору А.С. Даниленку, який активно виступив на захист цього дитячого закладу, «Материнка» працює і діти, що залишилися без батьківського піклування, знаходять тут рідну домівку. Маленьких акторів дуже тепло приймали глядачі. На завершення виступу малеча отримала солодкі подарунки, а завідуючій дитячого будинку Анатолій Степанович вручив благодійну допомогу.

На засідання вченої ради було винесено низку питань щодо організації навчального процесу у II семестрі та перспектив діяльності університету у новому 2017 році.

Про ліцензування освітньої діяльності за спеціальностями, за якими ведеться підготовка здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Магістр», та про організацію роботи регіонального університетського центру у 2017 доповів перший проректор Новак В.П.

Проректор з освітньої, міжнародної та виховної діяльності Паска І.М. висвітлив питання навчально-методичного забезпечення дисциплін в електронній системі Moodle.

Про співпрацю науковців університету з провідними господарствами України та фінансові надходження до бюджету університету доповів проректор з наукової та інноваційної діяльності Сахнюк В.В. Він також закцентував увагу присутніх на активізацію роботи науково-педагогічних працівників на публікацію результатів своїх досліджень у міжнародних наукометричних виданнях.

До питань підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу та науково-педагогічних працівників ВНЗ привернув увагу присутніх директор Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини Щуревич Г.П. Проректор з навчально-виробничої діяльності та комплексного розвитку Карпенко А.М. зупинився на основних завданнях щодо діяльності навчально-виробничого центру та адміністративно-господарської частини в 2017 році.

З особливою увагою була заслухана інформація головного бухгалтера Лозіцького А.А. щодо фінансово-економічної діяльності університету в 2016 році та про порядок призначення і виплати стипендій у 2017 році.

З аналізом профорієнтаційної роботи виступив начальник навчально-методичного центру довузівської підготовки, роботи з абітурієнтами та працевлаштування Бабенко С.П.

На завершення засідання ректор А.С. Даниленко узагальнив заслухану інформацію та загострив увагу присутніх на найактуальніших аспектах діяльності університету в 2017 р. та наголосив на необхідності щомісячного заслуховування на раді покрокового виконання поставлених завдань.

Вчена рада ухвалила рішення з кожного питання порядку денного.