Підписання Меморандуму про співпрацю

2 липня до Білоцерківського НАУ з робочим візитом завітала голова Держпродспоживслужби Владислава Валеріївна Магалецька.

Гостей зустрічала ректор Олена Анатоліївна Шуст, висловивши шану та важливість для нашого університету довгоочікуваної події.

Також були присутні голова Білоцерківської РДА Людмила Володимирівна Мерзлюк та секретар Білоцерківської міської ради Дмитро Володимирович Киришун.

Першочергово Владислава Валеріївна відвідала музей університету, де зберігається історична пам’ятка про її прадіда Павла Васильовича Салату, який перебував на посаді директора Білоцерківського сільськогосподарського інституту з 1948 до 1954 року.

Під час зустрічі за згодою обох сторін відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з профільними науковими організаціями, який був розроблений фахівцями служби спільно з експертами Проєкту ЄC ILCA.