Навчально-методичне забезпечення | Кафедри філософських та політичних наук

Навчально-методична робота колективу кафедри спрямована на методичне забезпечення й удосконалення методів занять зі студентами.

Серед основних напрямів такої роботи кафедри можна визначити:

• Підготовка навчальних посібників та методичних рекомендацій з дисциплін, які забезпечує кафедра;
  • Удосконалення робочих програм з урахуванням сучасних вимог і актуальності;
  • вивчення, узагальнення й поширення позитивного досвіду навчально-методичної роботи, передових прийомів і методів проведення навчальних занять та організаційних форм навчання.

Усі методичні напрацювання представлені на освітній платформі Moodle та в репозитарії Університету, що забезпечує можливість студентам самостійно та дистанційно опановувати дисципліни у зручному для них режимі з урахуванням індивідуальної траекторії учіння кожного зі студентів. Крім того викладачі кафедри використовують ресурси Google, зокрема, google-форми для опитувань, Google Classroom; Mentimeter, Nearpod тощо. Наявний перелік ресурсів дозволяє реалізовувати різні форми організації навчання студентів в освітньому процесі, зокрема проблемна лекція, заняття-моделювання, заняття-тренінг, а також різні сучасні методи навчання, такі як мозковий штурм, перевернуте навчання, кейсове навчання та інші.